Już tylko jeden dzień pozostał na zgłoszenie do kolejnej edycji Hackathonu Wizja Rozwoju ’19, która odbędzie się w Gdyni. To wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą mieć realny wpływ na swoją przyszłość.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone są wszystkie osoby, które widzą potrzebę zmian w swoim otoczeniu i chciałyby mieć realny wpływ na swoją przyszłość. To propozycja dla wszystkich, którzy mają pomysł na projekt, rozwiązanie lub aplikację, która ułatwiłaby życie mieszkańcom swojego miasta. Można zgłosić dowolny pomysł w dowolnej technologii. Najlepsze zostaną nagrodzone.

Wśród nich mogą znaleźć się aplikacje dla samorządów, które ułatwiałyby zarządzanie energią świetlną. Lub propozycja działań, które pomogłyby walczyć ze smogiem. To tylko propozycje przedstawione przez organizatora. W konkursie liczy się pomysł, kreatywność i ciekawy sposób przedstawienia rozwiązania. Łączna pula nagród w konkursie wynosi aż 20 tysięcy złotych.

Hackathon Wizja Rozwoju ’19 odbywa się w ramach konferencji Forum Wizja Rozwoju – jednego z największych gospodarczych wydarzeń w północnej Polsce.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji: https://bit.ly/2IXqoas.