Sale spotkań
i szkoleniowa

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dwie nowoczesne i umeblowane sale. Pierwsza z nich to sala spotkań. To nieduża sala o powierzchni 15 m2 dla 2-5 osób. Znajduje się na parterze budynku. Jest to idealne miejsce na spotkania biznesowe, umożliwiające przeprowadzenie rozmowy ze wspólnikami czy klientami w miłej i spokojnej atmosferze, spotkania rekrutacyjne oraz coachingowe.

Salę wynająć można na godziny. Ceny wynajmu sali spotkań zaczynają się od 20 zł za godzinę (60 zł za 4 godziny, 100 zł za 8 godzin). Wykupione godziny wykorzystać należy w danym miesiącu kalendarzowym.

Druga sala to sala szkoleniowa, która może też pełnić funkcję niedużej sali konferencyjnej. Powierzchnia sali wynosi 40 m2. Przygotowana jest na przyjęcie 30 osób w układzie konferencyjnym i 15 osób w układzie warsztatowym. Sala wyposażona jest w nowoczesny telewizor multimedialny, umożliwiający przeprowadzanie różnego rodzaju prezentacji.

Sala znajduje się na niskim parterze budynku. Z sali jest bezpośredni dostęp do urządzonej, zadrzewionej części zielonej, gdzie znajduje się mała architektura w postaci stołu i ławek.

Salę wynająć można na godziny. Ceny wynajmu sali szkoleniowej zaczynają się od 50 zł za godzinę (150 zł za 4 godziny, 250 zł za 8 godzin). Wykupione godziny wykorzystać należy w danym miesiącu kalendarzowym.

W obu salach zapewnione jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wszystkie pomieszczenia Inkubatora Technologicznego w Iławie są klimatyzowane i mają dostęp do światła dziennego.

Dostępność sal sprawdzić można dzwoniąc pod numer +48896717911 lub pisząc na adres kontakt(a)inkubator.ilawa.pl.

Dołącz do naszych klientów

Zadzwoń do nas!

+48896717909
+48896717911

Odwiedź nas!

Poznaj nas!