Doradztwo

Zakres usług Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości – Inkubatora Technologicznego w Iławie obejmuje:

 

Działalność stałego punktu bezpłatnych konsultacji dla osób chcących założyć własną firmę:

Podczas indywidualnego spotkania z doradcą można uzyskać informacje o procesie zakładania działalności gospodarczej i zdobyć wiedzę, która będzie przydatna w chwili otwarcia własnej firmy (pomoc w zarejestrowaniu firmy, przygotowanie biznes planu, określenie możliwych źródeł finansowania).

Dodatkowo, pracownicy Inkubatora Technologicznego w Iławie udzielą też informacji w sprawie dostępnych form wsparcia dla przedsiębiorców i pracodawców, świadczonych przez Powiatowy Urząd Pracy w Iławie i inne podmioty. Podpowiedzą też, gdzie odbyć darmowe szkolenia z zakresu prawa podatkowego, marketingu i zamówień publicznych.

Osobom chcącym założyć własną firmę pomożemy w:

 • zarejestrowaniu działalności gospodarczej
 • przygotowaniu biznes planu
 • określeniu możliwych źródeł finansowania działalności
 • odbyciu darmowych szkoleń z zakresu prawa podatkowego, marketingu i zamówień publicznych
 • zdobyciu doświadczenia na terenie Unii Europejskiej

 

Doradztwo specjalistyczne i wsparcie przedsiębiorców:

Podczas indywidualnego spotkania z pracownikiem Inkubatora można pozyskać informacje o możliwościach uzyskania wsparcia w różnych formach na rozwój firmy w ramach dostępnych programów unijnych i innych źródeł finansowania, w zakresie akceleracji, marketingu (promocja, reklama, tworzenie stron internetowych, działania w mediach społecznościowych) udziału w szkoleniach i korzystaniu ze specjalistycznego doradztwa, udziału w krajowych i zagranicznych targach i eventach, współpracy z dużym biznesem

W Inkubatorze regularnie organizowane są również spotkania doradcze w zakresie księgowości i obsługi rachunkowo-księgowej oraz doradztwo prawne.

Przedsiębiorcom pomożemy w:

 • zdobyciu informacji o wsparciu na rozwój firmy
 • wskazaniu odpowiednich szkoleń i kursów podnoszących kompetencje
 • zdobyciu informacji o możliwościach udziału w targach i eventach
 • ułatwieniu kontaktu z dużym biznesem
 • zaplanowaniu działań marketingowych

 

Zachęcamy do kontaktu z Inkubatorem Technologicznym w Iławie dzwoniąc pod numer +48896717911 lub pisząc na adres kontakt(a)inkubator.ilawa.pl.

 

Nieodpłatne doradztwo świadczone przez klientów Inkubatora Technologicznego w Iławie:

 

 • MCR Clinic daje młodym firmom z terenu powiatu iławskiego możliwość odbycia nieodpłatnych konsultacji ze swoimi specjalistami z zakresu rozwoju biznesu, finansów, sprzedaży i marketingu, rozwoju produktu i IT (łącznie 4h/miesiąc – kontakt: a.marcinkiewicz(a)mcr.clinic).
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Fijałkowski umożliwia skorzystanie z nieodpłatnej pomocy prawnej przedsiębiorcom mającym siedzibę na terenie powiatu iławskiego, którzy działają na rynku nie dłużej niż 3 lata (łącznie 2h/miesiąc – kontakt: sekretariat(a)kancelariafijalkowscy.pl).
 • Legality HR Mariola Ptak organizuje raz w miesiącu dyżury, podczas których pomaga nieodpłatnie cudzoziemcom mającym problem z legalizacją pobytu w Polsce, założeniu profilu zaufanego czy złożeniem zeznania podatkowego (łącznie 4h/miesiąc – kontakt: mariolaptak460(a)gmail.com)
 • Jeziorak Yacht Club Anita Górska zaprasza do współpracy firmy prowadzące działalność w obszarze turystyki na terenie powiatu iławskiego do wspólnego wypracowania rekomendacji dla samorządów w zakresie wydłużenia sezonu turystycznego i sieciowania usług turystycznych (kontakt: biuro(a)jeziorakyachtclub.pl).
 • Pink Point Consulting Katarzyna Pisarska organizuje raz w tygodniu konsultacje dla mieszkańców, mających pomysł na własny biznes lub młodych firm szukających możliwości rozwoju, podczas których dokonuje konfrontacji pomysłu, sprawdzenia jego potencjału, analizuje grupy docelowe i pomaga w stworzeniu biznes planu (kontakt: kasiapisarska(a)gmail.com).

Dołącz do naszych klientów

Zadzwoń do nas!

+48896717911

Odwiedź nas!

Poznaj nas!