Znane są już wyniki drugiego naboru na najem biur w Inkubatorze Technologicznym w Iławie. Od września pojawi się w nim dwóch nowych najemców, którzy w budynku przy ulicy Andersa 12 rozpoczną przygotowania do stworzenia własnej firmy.

Nabór na najem kolejnych dwóch biur trwał od 19 do 23 sierpnia. Tym razem, poza firmami technologicznymi i firmami sektora usług, mogły się o nie starać osoby nieprowadzące działalności gospodarczej – pod warunkiem założenia własnych firm do 31 października. I to właśnie im specjalna komisja, powołana przez Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Iławie, przyznała biura – jedno o powierzchni 18,65 m2, drugie o powierzchni 17,5 m2. W jednym z nich rozpocznie funkcjonowanie kancelaria prawna, w drugim gabinet psychologiczny. W obu przypadkach w codziennej pracy wykorzystywane będą nowe technologie.

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości – Inkubator Technologiczny w Iławie rozpoczął swoje funkcjonowanie 17 maja. Do dyspozycji przedsiębiorców oddano w nim siedem biur na wynajem długoterminowy, ale też przestrzeń coworkingową. Można w niej wynająć biurka na godziny lub dni. W inkubatorze wynająć też można salę spotkań i salę konferencyjną.

Załącznik:
1. Protokół z dnia 28 sierpnia 2019 r. z posiedzenia Komisji ds. rozpatrywania zgłoszeń dotyczących długoterminowego wynajmu powierzchni w Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości – Inkubatorze Technologicznym