Przedsiębiorcy z terenu powiatu iławskiego i osoby, które planują założyć własną działalność gospodarczą, będą mogli wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach księgowych z Magdaleną Makowską – ekspertem księgowości z Future Education.

Konsultacje odbędą się w czwartek 3 października Inkubatorze Technologicznym w Iławie i będą miały charakter indywidualny. Aby wziąć w nich udział, należy zarejestrować się na stronie: https://bit.ly/2l1WRUW. W odpowiedzi pracownicy inkubatora skontaktują się, by ustalić godzinę spotkania. Konsultacje odbywać się będą w godzinach od 9:00 do 15:00.

W trakcie konsultacji z Magdaleną Makowską będzie można uzyskać informacje odnośnie wyboru formy prowadzenia działalności gospodarczej, wyboru rodzaju księgowości czy optymalnej formy zatrudniania pracowników. Będzie to też okazja, by uzyskać informacje w sprawie podatku VAT, podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych, sposobów płacenia zaliczek na PIT czy zmian w podatkach, innych zagadnień związanych z prowadzeniem finansów firmy, a nawet pozyskiwania finansowania na rozwój działalności.

Konsultacje organizowane są przez Inkubator Technologiczny w Iławie oraz Future Education sp. z o.o.

Przypominamy, że w Inkubatorze Technologicznym w Iławie cały czas działa stały punkt konsultacji dla osób chcących założyć własną firmę. Podczas indywidualnego spotkania z doradcą można uzyskać informacje o procesie zakładania działalności gospodarczej i zdobyć wiedzę, która będzie przydatna w chwili otwarcia własnej firmy. Dyżury w Inkubatorze Technologicznym w Iławie, który funkcjonuje przy ulicy Andersa 12, odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 16:00.