Działa już ogólnopolska infolinia dla przedsiębiorców. Do dyspozycji są dwa numery telefonów, pod którymi uzyskać można wszelkie niezbędne informacje na temat rozwiązań zawartych w Tarczy Antykryzysowej.

Numery telefonów 732 122 500 i 22 484 84 84 działają od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Na stronach Kontakt oraz Pytania i odpowiedzi dostępny jest też chatbot, który służy wsparciem przy udzielaniu odpowiedzi w sytuacjach, gdy nie jest wymagana konsultacja ze specjalistą. Działa przez całą dobę. Pytania zadawać można też przez specjalny formularz.

Wszelkie informacje dotyczące Tarczy Antykryzysowej dostępne są też na stronie internetowej www.gov.pl. W jednym miejscu znaleźć można tam opisy rozwiązań, które wdrażane są przez kilkanaście różnych instytucji.

Jak podkreślają przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, z uwagi na złożoność wielu mechanizmów pomocowych oraz szeroką gamę oferowanych w pakiecie instrumentów, strona będzie cały czas uzupełniana i aktualizowana o nowe informacje.