9 czerwca ruszają bezpłatne konsultacje księgowe w Inkubatorze Technologicznym w Iławie. Konsultacje przeznaczone są dla osób, które chcą założyć własną działalność, ale też dla młodych firm.

W inkubatorze, od początku funkcjonowania jednostki, działa punkt bezpłatnych konsultacji dla osób chcących założyć własną firmę. Podczas indywidualnego spotkania z doradcą można uzyskać informacje o procesie zakładania działalności gospodarczej i zdobyć wiedzę, która będzie przydatna w chwili otwarcia własnej firmy.

Do końca tego roku w ramach punktu konsultacyjnego organizowane będą też spotkania z księgową. Konsultacje przeznaczone są dla osób, które chcą założyć własną działalność i dla młodych firm. To szansa, by wybrać odpowiednią metodę opodatkowania czy odnaleźć się w gąszczu przepisów podatkowych.

Konsultacje prowadzić będzie Magdalena Makowska z biura MM Consulting. Pierwsze bezpłatne spotkania odbędą się we wtorek 9 czerwca w godzinach od 12:00 do 15:00. Obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem telefonu 89 671 79 10 lub 89 671 79 11.

Kolejne spotkania odbywać się będą raz w miesiącu. Termin podawany będzie z tygodniowym wyprzedzeniem.

W trakcie spotkań obowiązuje reżim sanitarny – uczestnicy konsultacji zobowiązani są do zakrywania ust i nosa.