W każdą środę o godzinie 17:15 odbywają się spotkania informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w programie „reSTART zmiany, które budują”, które w przeszłości zamknęły firmę a obecnie chcą wrócić do prowadzenia działalności gospodarczej. Najbliższe spotkanie zaplanowano na 27 października.

Za realizację „reSTARTU” odpowiada Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Sieć przygotowała program, w ramach którego przedsiębiorcy mogą otrzymać kompendium wiedzy niezbędnej do rozwoju przedsiębiorstwa.

Udział w programie, którego celem jest wzrost dobrze zarządzanych firm na terenie Polski, trwa 8 miesięcy i składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie odbywa się analiza luk kompetencyjnych oraz przyczyn niepowodzenia. Etap drugi to dedykowane szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu finansów, prawa, zarządzania, marketingu i kompetencji miękkich.

Całość odbywać się będzie w formie hybrydowej – połowa spotkań odbędzie się na żywo, połowa online.

Szczegółowe informacje na temat programu „reSTART zmiany, które budują” znaleźć można na stronie internetowej www.siecprzedsiebiorczychkobiet.pl. Zgłoszenia udziału do najbliższego spotkania informacyjnego dokonać można z kolei tutaj.