Do 13 maja można zgłosić swój udział w programie „Umiejętności Jutra”. Osoby w wieku od 18 do 29 lat zainteresowane rozpoczęciem kariery w marketingu internetowym mają szansę na uzyskanie certyfikatu od Google i Szkoły Głównej Handlowej. Program realizowany będzie w ciągu zaledwie 8 tygodni, do tego całkowicie online.

Udział w programie „Umiejętności Jutra” jest bezpłatny. Osoby w wieku od 18 do 29 lat, które zostaną do niego zakwalifikowane, będą przez osiem tygodni szkolić się pod okiem 30 czołowych ekspertów w kraju: praktyków z branży internetowej i naukowców z SGH. To osoby z wieloletnim doświadczeniem, które przeszkolą uczestników programu z projektowania produktów cyfrowych, pozyskiwania informacji oraz tworzenia i wdrażania innowacyjnych kampanii internetowych.

W ramach programu odbędzie się 20 webinarów na żywo. Uczestnicy wezmą też udział w 50 godzinach nauki na dedykowanej platformie online. Udział w programie wymagać będzie zaangażowania około 1,5 godziny dziennie.

W programie przewidziano 8 tysięcy miejsc szkoleniowych dla osób, które przejdą rekrutację. „Umiejętności Jutra” to program przeznaczony dla osób, które szukają nowej ścieżki kariery, nie mają umowy o pracę na czas nieokreślony i nie są zatrudnieni w agencji marketingowej.

Marketing online to jedna z najdynamiczniej rozwijających się obecnie branż. Badania pokazują, że internet jest i będzie liderem rynku reklamy w kolejnych latach. Udział w programie pozwoli zdobyć kluczową wiedzę i kompetencje, by rozpocząć perspektywiczną pracę w marketingu internetowym.

Spośród 8 tysięcy uczestników programu aż 1,2 tysiąca osób będzie miała możliwość wzięcia udziału w płatnym stażu w polskich firmach.

Rekrutacja do projektu trwa do 13 maja. Sam kurs trwać będzie od 16 maja do 11 lipca. Od 13 lipca do 26 sierpnia rekrutowani będą uczestnicy płatnych staży, które trwać będą od 1 września do 30 listopada.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/karierajutra/dla-kandydatow.