Trzy granty po 25 tys. złotych i dziesięć nagród po 5 tys. złotych otrzymać można w konkursie „Tech Minds”. Aby wziąć w nim udział, wystarczy przygotować projekt zgodny z hasłem tegorocznej edycji konkursu, które brzmi: „W jaki sposób odpowiedzialnie wykorzystać technologię by wspierać edukację?”. Konkurs przeznaczony jest dla zespołów uczniowskich ze szkół podstawowych, średnich oraz studentów.

Zgłoszenia do konkursu nadsyłać można do 9 stycznia 2023 roku. Spośród wszystkich zgłoszeń wybranych zostanie 10 finalistów, którzy będą mieli okazję zaprezentować swoje pomysły przed Kapitułą Konkursu.

Jak piszą organizatorzy konkursu, „udział w Tech Minds” to szansa na lepsze zrozumienie technologii i efektywne połączenie jej z edukacją”. Jednym z celów organizacji konkursu jest odkrywanie nowych talentów i docenianie pracy zespołowej.

Informacje o konkursie znaleźć można na stronie https://www.pwc.pl/pl/tech-minds.html. Opisano tam cel i założenia konkursu. Z kolei pod adresem https://pwc.to/3F6TRvv obejrzeć można podsumowanie pierwszej edycji konkursu.

Konkurs grantowy „Tech Minds” organizowany jest przez warszawską spółkę PwC Advisory.