9 marca odbędzie się konferencja online „Zadbaj o swój biznes. Przygotuj się do zmian na rynku usług rozwojowych”. Wydarzenie, które kierowane jest do firm szkoleniowo-doradczych, organizuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Konferencja będzie skupiała się na zagadnieniach związanych z branżą usług rozwojowych. Wśród prelegentów znaleźli się uznani eksperci i praktycy, którzy w swoich wystąpieniach opowiedzą o Bazie Usług Rozwojowych, nowych wyzwaniach w biznesie i edukacji, skutecznych szkoleniach online, personal brandingu, projektowaniu usług rozwojowych i radzeniu sobie w sytuacjach kryzysowych.

Zaplanowano też dwie debaty: „Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego” oraz „Projekt – praca. Jak szkolenia mogą pomóc w czasie zmian?”

Konferencja „Zadbaj o swój biznes. Przygotuj się do zmian na rynku usług rozwojowych” to także okazja do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.

Udział w konferencji jest możliwy po zarejestrowaniu się na wydarzenie poprzez formularz dostępny na stronie PARP pod adresem https://bit.ly/3kbZ12K.

Baza Usług Rozwojowych dostępna jest pod adresem www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl.