1 czerwca w Olsztynie odbędzie się kolejna edycja wydarzenia „Otwarci na Skandynawię”. Dla przedsiębiorców z Warmii i Mazur to szansa na udział w spotkaniach biznesowych z firmami z Danii, Finlandii i Szwecji.

Będzie to już dziesiąta edycja wydarzenia, którego celem jest ożywienie powiązań gospodarczych regionu z rynkami skandynawskimi.

Do udziału w spotkaniach biznesowych z firmami z Danii, Finlandii i Szwecji zaprasza Ośrodek Enterprise Europe Network, który działa w strukturach Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Olsztynie.

Jak podkreślają organizatorzy, udział w wydarzeniu to nowe możliwości biznesowe, w tym osobiste spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi ze Skandynawii, prezentacja nowych pomysłów i projektów na poziomie międzynarodowym, rozwijanie prywatnej sieci kontaktów biznesowych i dzielenie się doświadczeniami z międzynarodowymi partnerami biznesowymi.

Przedsiębiorcy z województwa warmińsko-mazurskiego zainteresowani nawiązaniem współpracy z firmami skandynawskimi powinni rejestracji na platformie OTS2023.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konsultanci Enterprise Europe Network zapewniają także polskim firmom wsparcie przed, w trakcie i po wydarzeniu.

Więcej informacji na temat wydarzenia „Otwarci na Skandynawię” udziela ośrodek Enterprise Europe Network w Olsztynie pod numerami telefonów 89 521 12 80, 89 521 12 82 i 89 521 12 70.