Trwają terenowe dyżury konsultantów Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. W czwartek 17 sierpnia zawitają oni do Kisielic.

Z bezpłatnych konsultacji z pracownikami punktu będzie można skorzystać w godzinach od 12:00 do 14:30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kisielicach, który mieści się przy ulicy Daszyńskiego 5.

Podczas spotkania z konsultantami Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich będzie można dowiedzieć się, czy pomysł na własny projekt ma szansę na otrzymanie dotacji lub preferencyjnej pożyczki z Funduszy Europejskich, a jeśli tak – przedstawią oni „krok po kroku” proces ubiegania się o dofinansowanie.

Pracownicy punktu mogą też wesprzeć w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie. Nie napiszą wniosku, ale szczegółowo objaśnią, jak przygotować taki dokument. Mogą też pomóc w rozliczeniu projektu.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że Mobilny Punktu Informacyjny Funduszy Europejskich pomaga również osobom, które chciałyby wziąć udział w szkoleniach lub stażach finansowanych ze środków europejskich, w znalezieniu odpowiedniego projektu.

Więcej informacji o dyżurze Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Kisielicach można dowiedzieć się na stronie www.funduszeeuropejskie.warmia.mazury.pl.