14 października wszedł w życie nowy cennik usług Inkubatora Technologicznego w Iławie. Ceny usług nie uległy zmianie, wprowadzone zostały natomiast korzystne dla klientów elastyczne pakiety abonamentowe.

Zmiany cennika dotyczą wynajmu stanowisk w coworkingu, czyli wynajmu biurek na godziny. I tak: wynajem biurka na 1 godzinę to obecnie koszt 10 zł, na 5 godzin – 25 zł, 10 godzin – 40 zł, 20 godzin – 75 zł i 50 godzin – 150 zł. Wykupione godziny należy wykorzystać w danym miesiącu kalendarzowym.

Zmianie uległy też koszty związane z wynajmem sali spotkań. Obecnie za jedną godzinę wynajmu sali zapłacić trzeba 20 zł, ale już za 4 godziny tylko 60 zł, z kolei za 8 godzin 100 zł. W przypadku sali warunkiem skorzystania z pakietu abonamentowego jest wcześniejsza rezerwacja i wykorzystanie wykupionych godzin w danym miesiącu kalendarzowym.

Nie zmieniły się koszty wynajmu sali konferencyjnej. Godzina wynajmu to nadal 50 zł, 4 godziny to 150 zł a 8 godzin to 250 zł. Wykupione godziny trzeba wykorzystać w miesiącu kalendarzowym. To jedna z najbardziej korzystnych ofert – zakładając wyposażenie i lokalizację – w Iławie.

Cennik usług Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości – Inkubatora Technologicznego w Iławie.